سمت راست

قرض الحسنه شهید

هوالرزاق
حضرت امام جعفر صادق "علیه السلام" :
بر درب بهشت نوشته شده است ؛ قرض هیجده برابر و صدقه ده برابر پاداش دارد.
قرض الحسنه شهید حسن کریمیان با لطف ایزد منان و با تبرک به نام مهاجر فی سبیل الله شهید حسن کریمیان از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را با ۱۲۰۰۰۰۰ ریال اعتبار اولیه آغاز نمود و هر ساله با قوت و قدرت بیشتری راهگشای مشکلات مالی اعضاء بوده است ، این قرض الحسنه برای سلامتی حضرت ولی عصر آقا صاحب الزمان "عجل الله تعالی فرجه الشریف" هیچگونه کارمزدی دریافت نمی نماید و کلیه وام­ ها بر اساس قرض ­الحسنه واقعی اسلام مبین پرداخت می­ گردد از دیگر شاخص­ های این صندوق قرض­ الحسنه این است که اعضاء حق انتخاب میزان اقساط را دارا بوده تا جایی که وام یک میلیون تومانی با اقساط ده هزار تومانی نیز پرداخت کرده است ...
صندوق در پایان سال ۱۳۹۱ با تعداد ۲۷۳ عضو و بیش از ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار به فعالیت خود ادامه داده و در سال ۱۳۹۱ بیش از ۱۱۳ میلیون تومان وام طی ۹۸ فقره به اعضاء پرداخت نموده است
گزارش مشروح فعالیت سال های قبل این صندوق را در بخش گزارش سالیانه می توانید مشاهده فرمایید .
انتقادات و پیشنهات خود را جهت اداره بهتر صندوق پیامک زده و یا ایمیل کنید .
در اینجا شرایط صندوق را جهت اطلاع ذکر می نماییم :
شرایط عضویت صندوق قرض الحسنه شهید حسن کریمیان
پرداخت وام پس از یکسال عضویت در صندوق با رعایت شرایط صندوق امکان­ پذیر است.
جهت عضویت در صندوق تکمیل فرم ثبت نام و قبول شرایط صندوق الزامی است .
وام قسطی به نوبت افراد و بر اساس سه برابر موجودی ۵ ماه قبل هر فرد در سال اول عضویت حداکثر ۱ میلیون تومان با باز پرداخت حداکثر۴۰ماهه و وام دوم به بعد با دو برابر موجودی بیش از ۳۵۰ هزارتومان تا ۲ میلیون تومان بر اساس موافقت صندوق می­باشد.
وام ضروری ( در صورت وجود موجودی در صندوق ) با کسر مانده پس­ انداز وام قسطی فرد تادو برابر موجودی و حداکثر پنج میلیون ریال با بازپرداخت حداکثردو ماهه می باشد.
ارائه دو فقره چک حامل ، بدون تاریخ جهت دریافت وام قسطی (یک ونیم برابر مبلغ وام) و ارائه یک چک در تاریخ باز پرداخت به مبلغ وام جهت وام ضروری الزامی است .
چنانچه مبالغ پرداختی وام یا ماهیانه (۵ هزار تومان در ماه ) تغییر کند مراتب در ابتدای هر سال به اطلاع اعضاء خواهد رسید .
اگر فردی پیش از اتمام اقساط نسبت به پرداخت اقساط باقیمانده وام اقدام نماید صندوق مختار است تا پایان مدت اقساط وام ، وام بعدی وی را به تاخیر اندازد .
مسئول صندوق قرض الحسنه نسبت به منافع صندوق اختیار کامل دارد هــرگونه اقدامی را که لازم می­داند صورت دهد و در این خصوص از تمامی اعضاء وکالت تام دارد .
صندوق اختیار دارد با افراد بد حساب (عدم پرداخت۳ ماه ماهیانه یا ۲ قسط وام ) بدون قید و شرط تسویه حساب نماید.
اعلام یک شماره همراه جهت اطلاع رسانی اخبار و اخطاریه های صندوق الزامی است .

دسترسی به سایر قسمت های سایت

ارتباط با ما